O nas

Firma Handlowa Włodzimierz Brykman działa na rynku polskim nieprzerwanie od 1978 roku. Zarządzana wyłącznie przez właściciela do 2012 roku, kiedy do zespołu dołączyła córka Joanna Brykman stopniowo przejmując ster. W 2018 roku Włodzimierz Brykman udał się na zasłużoną emeryturę przekazując kierownictwo Joannie, która sprawnie zarządza rodzinną firma do dziś.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem firmy DOLEZYCH specjalizującej się w produkcji systemów zabezpieczenia i podnoszenia ładunków.
Zawiesia firmy DOLEZYCH objęte są certyfikatem ubezpieczeniowym OC wyrobu do kwoty 2.000.000,00 PLN w kraju i za granicą z wyjątkiem USA i Kanady.

W swoim asortymencie posiadamy także narzędzia i materiały ścierne firmy PFERD-VSM. Oferujemy szeroki wachlarz produktów,od szlifu zgrubnego,po dokładne polerowanie oraz cięcie materiałów. Dysponujemy fachowym i indywidualnym doradztwem technicznym,które pomoże użytkownikom narzędzi w znalezieniu optymalnych rozwiązań.

Oferujemy Państwu także wysokiej klasy narzędzia GEDORE,RUKO,KUKKO,TURNUS,a także KING – TONY,smary OKS oraz narzędzia hydrauliczne BVA.

Zapraszamy do współpracy!